• Jarmark Bożonarodzeniowy

• 18 grudnia nasza szkoła brała udział  w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Parku Zdrojowym. Na stoisku integracyjnej piątki można było kupić: piękne dekoracje świąteczne, zabawki, bożonarodzeniowe stroiki, mydełka i świeczki handmade, pyszne kolorowe pierniczki i wiele innych wspaniałości. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w przygotowanie naszego stoiska, odwiedzanie nas i wspieranie ciepłą herbatką. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie naszej uczennicy Milenki Miech. Milenko pamiętaj, że jesteśmy z Tobą.

• Warsztaty Anielskie

• Rodzinne warsztaty rękodzielnicze w klasie drugiej i trzeciej.

Wykonane prace zostaną spieniężone na kiermaszu szkolnym i jarmarku świątecznym. Dochód przeznaczony jest na leczenie Milenki - uczennicy naszej szkoły.

Dziękujemy rodzicom za udział w warsztatach i nieocenioną pomoc.

• AUKCJA CHARYTATYWNA

• Drodzy Rodzice, przypominamy o jutrzejszej aukcji charytatywnej 13 .12. 2022 roku, z której dochód będzie w całości przeznaczony na leczenie naszej uczennicy Mileny Miech. Aukcja odbędzie się o godzinie 18.00 w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy

• Mikołajki w pierwszej klasie

• Klasa pierwsza, 6 grudnia, śliczną piosenką przywitała zacnego gościa.

Zachwycony Mikołaj obdarował grzeczne dzieci prezentami.

DZIĘKUJEMY.

Wychowawca, Anna Uggla