• Ubezpieczenie uczniów

• Z każdym rokiem wzrasta popularność przystępowania do ubezpieczenia szkolnego w formie elektronicznej. Coraz więcej szkół zgodnie z zaleceniami MEN angażuje w tym zakresie rodziców uczniów, którzy samodzielnie podejmują decyzję odnośnie zakresu i wysokości składki, jaką chcą przeznaczyć na ubezpieczenie. W związku z tym, mamy dla Państwa dwie propozycje ubezpieczenia w dwóch różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Korzystając z linków, rodzice uczniów zyskają rabat w wysokości 12 zł. Zamieszczenie linków na stronie internetowej szkoły ułatwiłoby rodzicom dostęp do tych ofert. Można je również przekazać za pośrednictwem Rady Rodziców, dziennika elektronicznego lub przez wychowawców klas.

Program ALLIANZ – ubezpieczenie z sumami ubezpieczenia do 100 000 zł, kosztami leczenia do 10 000 zł i uszczerbkiem na zdrowiu do 1 000 zł: www.e-nfs.pl/szkolne-allianzn

Program TUZ – ubezpieczenie z sumami ubezpieczenia do 80 000 zł, kosztami leczenia do 3 000 zł i uszczerbkiem na zdrowiu do 800 zł: www.e-nfs.pl/szkolne-tuzn

Ubezpieczenie NNW działa 7 dni w tygodniu 24h na dobę na całym świecie. Obejmuje wypadki w domu i w szkole, na podwórku i na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, na wycieczkach, a nawet na wakacjach. We wszystkich pakietach włączona jest ochrona z tytułu wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczamy małe i duże dzieci oraz studentów.

W załączniku przesyłamy instrukcję dla rodziców jak przystąpić do ubezpieczenia. Na życzenie możemy podesłać ulotkę reklamową.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00

POL Brokers Sp. z o.o.,

wyłączny pełnomocnik Narodowego Funduszu Składkowego

a: ul. 3 Maja 14/4, 81-747 Sopottel: 58 500 50 58m: + 48 502 496 244e: e.chyczewska@polbroker.pl , b.liss@polbroker.pl

Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2023-2024
            NNW INTERRISK – ubezpieczenie na każdą kieszeń z bardzo szerokim zakresem
            - do wyboru 8 wariantów ze składką od 27 zł rocznie
            - za przystąpienie online 12 zł rabatu
            www.e-nfs.pl/szkolne-interriskn
            Link przekierowuje do oferty z rabatem 12 zł.
            Ubezpieczenie krok po kroku:
            2: Wybierz przycisk „Ubezpiecz się”.
            konto.
            numer konta, który otrzymasz od nas w mailu o tytule Deklaracja Ubezpieczenia.
            okresie ubezpieczenia, sposobie i terminie płatności składki.
            7: Po opłaceniu składki otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający ochronę.
            Jak zgłosić szkodę:
            - za pośrednictwem formularza internetowego, dostępnego na
            stronie: https://klient.interrisk.pl/zgloszenieszkody/1
            - telefonicznie: InterRisk Kontakt (22) 575 25 25
            świecie.Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2023-2024NNW INTERRISK – ubezpieczenie na każdą kieszeń z bardzo szerokim zakresem- do wyboru 8 wariantów ze składką od 27 zł rocznie- za przystąpienie online 12 zł rabatuwww.e-nfs.pl/szkolne-interrisknLink przekierowuje do oferty z rabatem 12 zł.Ubezpieczenie krok po kroku:1: Zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiedni dla Twojego dziecka/ dzieci wariant.2: Wybierz przycisk „Ubezpiecz się”.3: Podaj swój adres mailowy, prześlemy Ci Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Zapoznaj się z nimi.4: Wypełnij formularz. Okres ubezpieczenia rozpocznie się od dnia następnego po przystąpieniu doubezpieczenia. Warunkiem rozpoczęcia ochrony jest opłacenie składki za ubezpieczenie na wskazanekonto.5: Składkę możesz opłacić bezpośrednio przez PAYu lub standardowym przelewem, na indywidualnynumer konta, który otrzymasz od nas w mailu o tytule Deklaracja Ubezpieczenia.6: Wyślemy do Ciebie maila z informacją o wybranym zakresie ubezpieczenia, wysokości składki,okresie ubezpieczenia, sposobie i terminie płatności składki.7: Po opłaceniu składki otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający ochronę.Jak zgłosić szkodę:- za pośrednictwem formularza internetowego, dostępnego nastronie: https://klient.interrisk.pl/zgloszenieszkody/1- telefonicznie: InterRisk Kontakt (22) 575 25 25Ubezpieczenie NNW szkolne obejmuje wypadki w domu i w szkole, na podwórku i na lekcjach,podczas zajęć pozaszkolnych, na wycieczkach, a nawet na wakacjach. Wszystkie warianty w pakieciepodstawowym rozszerzyliśmy o wyczynowe uprawianie sportu. Ubezpieczamy małe i duże dzieci orazstudentów do 25 roku życia. Ubezpieczenie NNW działa 7 dni w tygodniu 24 h na dobę na całymświecie.