• Uwaga !!!!!!!!!!!!

• W związku z odnotowaniem przypadku OWSICY w szkola bardzo proszę o baczne obserwacje swoich dzieci, w razie wyniku "+" należy poddać kuracji całą rodzinę.

Dziękuję, Pielęgniarka Szkolna

• Zima w mieście

• „ZIMA w szkole 2024 – Zima z Jedyneczką” w dniach: 15.01.2024 – 19.01.2024 w godzinach 8.00-17.00.

W programie m. in. basen, wyjazd do Hula Kula, Stacji Grawitacji, wyjście do kina, wycieczki, zajęcia sportowe, zajęcia artystyczne i inne.

Zapisów dokonujemy elektronicznie od 11.12.2023 godz. 07:00 do wyczerpania miejsc pod dostępnym linkiem na stronie Szkoły Podstawowej nr 1. Karty uczestnictwa do pobrania również na stronie szkoły. Opłatę w wysokości 300zł proszę wpłacać gotówką do kierownika gospodarczego p. E. Sosnowskiej. Wypełnioną kartę należy przynieść i wpłaty uregulować do 13.12.2023. W przypadku niewywiązania się, miejsce zostanie przydzielone kolejnemu dziecku z listy rezerwowej.

Ilość miejsc 75.

• Paczuszka dla maluszka

• Ruszyła ogólnopolska, coroczna akcja „Paczuszka dla maluszka” organizowana przez Fundację Małych Stópek. W tym roku i nasza szkoła włącza się w tą akcję. W holu głównym, przy portierni, jest „choinka” z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki dla jednego maluszka.

Do paczek wkładać można chusteczki nawilżane, pieluszki nr 4, 5 i 6, proszek i płyny do prania i płukania dziecięcych ubranek, soczki, przekąski i żywność (obiadki, kaszki, desery itp.) po 1 r.ż., herbatki dla dzieci, wodę morską do noska, gaziki 5 x 5, sól fizjologiczną, smoczki.

Dary pozostawione pod choinką, zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Chyliczkach.

Więcej o akcji pod linkiem: https://paczuszkadlamaluszka.pl/

Akcja trwa do 6 stycznia 2024 r.

Przystąpienie do akcji związane jest z realizacją przez zerówkę projektu „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”. Tegoroczna edycja projektu przebiega pod hasłem: „Na tropach dobroczynności”.

Gorąco zapraszamy do wspólnego zaangażowania się w tą piękną akcję i szczerze wierzymy, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia otworzą Państwa dobre serca na potrzeby drugiego człowieka.